Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

Tak może wyglądać nadchodzący rok z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów Rejonowy Oddział w Milanówku. Największa senioralna organizacja w naszym mieście przygotowała niezwykle bogatą ofertę turystyczno-wypoczynkową. Od jednodniowych wycieczek do Łazienek Królewskich, Kazimierza Dolnego, Żelazowej Woli, Nieborowa, czy ogrodu botanicznego w Łodzi, po 4-dniowe integracyjne wyjazdy na Mazury i do Krynicy Zdroju.

Zaplanowano również udział w programie „Zdrowy senior”, wycieczki do term solankowych w Uniejowie, czy „Suntago” Wręcza – największego wodnego parku rozrywki.

Jest również propozycja wspólnego wyjazdu na letni wypoczynek nad Bałtyk do urokliwego Dźwirzyna 26 maja – 7 czerwca i na rehabilitację do Mrzeżyna 16 – 27 lipca, gdzie razem ze znajomymi można będzie odpocząć nad polskim morzem.

Gwoździem programu, jak co roku są propozycje zagranicznych eskapad do Paryża 13-17 maja, Pragi 26-19 czerwca i Włoch 31 sierpnia – 9 września. „Wyjazd ze Związkiem, to gwarancja niezapomnianych wrażeń i niesamowitej atmosfery, a także okaz-ja na zawarcie nowych znajomości”, mówi nam przewodnicząca związku Pani Anna Janowska, serdecznie zapraszając na Otwarty Dzień Emeryta – spotkanie Wigilijne 13 grudnia w siedzibie związku.

Więc seniorze, aby wziąć udział w tej przygodzie musisz udać się do biura Związku przy ul. Spacerowej 4 (budynek Urzędu Miasta Milanówka) w poniedziałki i piątki w godzinach 10-12, gdzie obywają się zapisy i można poznać szczegóły planowanych wycieczek.

PZERiI
Facebook