Zniżki dla seniorów w milanowskich sklepach!

Milanowska Rada Seniorów drugiej kadencji ruszyła do pracy z ogromną energią. Pierwszym projektem jakim się zajęła jest poszukiwanie partnerów wśród milanowskich przedsiębiorców do programu „Ogólnopolska Karta Seniora”, do którego gmina Milanówek przystąpiła już parę lat temu.

Co daje karta seniora?

Posiadający taką kartę Senior uprawniony jest do korzystania z pakietu zniżek i promocji na usługi i towary w sklepach, firmach i instytucjach na terenie całej Polski. Największą popularnością cieszą się bilety na wybrane spektakle teatralne, wystawy muzealne czy kursy językowe. Obsługą wyrabiania Ogólnopolskiej Karty Seniora zajmuje się Centrum Usług Społecznych w Milanówku.

Każdy Senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną kartę seniora. Niniejsza karta wydawana jest bezterminowo. W tym celu należy skontaktować się z pracownikiem Centrum pod nr telefonu: 506 796 872  i zgłosić się osobiście do Centrum Usług Społecznych z dokumentem tożsamości i wypełnić formularz.

Do programu przystępuje coraz więcej milanowskich przedsiębiorców. Ostatnio dołączył np. Salon Fryzjerski „New Romantic”, gdzie wszyscy Seniorzy, którzy w dniu wizyty okażą Ogólnopolską Kartę Seniora, będą mogli skorzystać z 10% rabatu na usługi damskiego i męskiego strzyżenia oraz manicure. Seniorów po swoje wypieki zaprasza także piekarnia Pana Janusza Witaszczyka.

Zapraszamy milanowskich przedsiębiorców do przystąpienia do Programu „Firma Przyjazna Seniorom”. Informacje o szczegółach akcji można uzyskać w CUS lub w Milanowskiej Radzie Seniorów.

Karta Seniora
Facebook